11 Aralık 2011 Pazar

Lazer Epilasyon Yaptıranlar


İnsanlar lazer epilasyon yaptırmadan önce genellikle süreci hakkında bir çok soruya cevap ararlar.Lazer epilasyon fiyatları? Herhangi bir yan etkileri var mı? Ne kadar etkilidir?
Kişisel bir düzeyde lazer epilasyon, hakkında soruları yanıtlamak için en iyi yolu, bir toplantı ile yerel epilasyon sağlayıcı istenmeyen tüylerden koşulları değerlendirmek ve özel tedavi önerileri yapmak. Ancak, kendi epilasyon araştırma ve gerçek hasta lazer epilasyon değerlendirmeleri okuma da yararlı olabilir.
Lazer epilasyon değerlendirmeleri, başkalarının, şimdiki ve geçmiş epilasyon deneyimleri toplanan bu tedavi, benzersiz bir bakış açısı ile olası hastaları sağlayabilir. Aşağıda bazı ilk elden ülke çapında epilasyon hastalarda lazer epilasyon değerlendirmeleri
* Insanlar ve epilasyon klinikleri isimleri anonimlik için gözden çıkarıldı

Arizona Lazer Epilasyon

"Onlar çok güzel ve tüm sorularını yanıtladı. Prosedürü bekliyoruz ve bu konuda çok iyi hissediyorum. Bana çekilen fotoğraflardan ben de istiyorum" önce ve sonra ve muhtemelen diğerleri ileri gitmek için kendi kararlarını yapmanıza yardımcı kendi prosedürü. "
- PH (Phoenix, AZ) - lazer epilasyon inceleme
"Bu atama danışman, çok yararlı ve profesyonel benim 15 yaşındaki kızı Kızım ve ben de ona konuştuktan sonra prosedür ve şirket ile çok rahat hissettim."
- KG (Queen Creek, AZ) - lazer epilasyon inceleme

California Lazer Epilasyon

"Ben Brezilya ve koltuk altları için çevre alanlara yeteri kadar yer alma gibi teknisyenleri için ilgi alanları hakkında daha fazla rehberlik için sormak istiyorum. Her zaman hissetmek değil mi."
- SM (Carlsbad, CA) - üst dudak, koltuk altları ve Brezilyalı lazer epilasyon inceleme
"Ben iyi bir deneyim olduğunu kabul etmek gerekir ama onlar personel bir erkek olsaydı kişisel güvensizlikleri nedeniyle bir erkek ile daha rahat hissetmiş olurdu ..."
- JJ (Clovis, CA) - omuz ve sırt lazer epilasyon inceleme
Teklif ilgi çekici bölümü olan yaklaşık 8 tedaviler için sözleşmeli olduğunu, şimdiye kadar yaklaşık beş tretments yaşadım bir süre ilişki değil -.. "Ben benim üst dudak tedavisi için bir paket satın aldı ve herhangi bir gelebilir Bir yıl sonra zaman herhangi bir saç görünmelidir. sonuçları henüz kesinleşmiş değil. "
- KO (Garden Grove, CA) - üst dudak lazer epilasyon inceleme (Garden Grove, CA)
"Personel sadece bu süre alacağını söylendi hatırlamıyorum, epilasyon işleminin devam. Randevular genellikle benim programınıza uygun mevcuttur. Çok, iyi kalpli, yardımsever ve deneyimli, ama belki söylendi ve hatırlamıyorum. çalışıyorsa, bunu öğrenmek için önce 2 ay daha var, bunun için para değerinde olacaktır. "
- JH (Sacramento, CA) - lazer epilasyon inceleme

 

Florida Lazer Epilasyon

"Lazer epilasyon işlemi için çok başarılı sonuçlar sadece hafifçe bana sözü edilen insanlar, benim etnisite yoktur ..."
- VW (Lauderdale Lakes, FL) - lazer epilasyon inceleme
"Bu fiyat nedeniyle bunu yaparken düşünüyordum .. çok pahalı. Ileri gitmek için benim karar verdi. Ben hala bitmiş değil onunla bir indirim almak mümkün oldu."
- BK (Miami, FL) - lazer epilasyon inceleme
"Orada insanlar sevdi. Çok rahat hissediyorum. Memnunum [Epilasyon Forum] Bu şirketin önerilir. Çok profesyonel değil ama sıradan insanların büyük bir combonation orada çalışmak kesinlikle daha fazla bilgi için geri dönmek hizmetleri. "
- MM (West Palm Beach, FL) - üst dudak lazer epilasyon inceleme

Ankara Lazer Epilasyon

"Benim tedaviler henüz bitmiş değil, çünkü ben, benim nihai sonuçlar oran değildir. Bu tarihe kadar şu anda 3 tedavi aldı ve bugüne kadar saç dökülmesi harika ..."
- GB (Aurora, IL) - lazer epilasyon inceleme
"Benim ilk tedavi çok hızlı yapılır ve teknisyen şiddetle yüzüme bastırdı. Bundan sonra ikinci bir tedavi ve tedaviler daha yetenekli ve bilgili bir teknisyen tarafından verilmiştir. Ben bu yana çok memnun olmuştur."
- CJ (Chicago, IL) - lazer epilasyon inceleme
"Ben Cumartesi günü [Epilasyon danışmanı] ile ilk randevu vardı ve kendimi çok rahat hissettim ve onu açıklamalar rahat lazer ben beklenen gibi acı verici değildi. Ziyareti, sadece bir saat sürdü şaşırdım (başka bir ofis prosedürü tamamlamak için 3-4 saat alarak önceki deneyimi vardı. personelin profesyonelliği ve suit temizlik Ben çok memnun etti. önceki bu deneyimi yaşadım. firma, sadece vasat sonuçlar almaya zaman ve para bir sürü yatırım yapmış. yazılı olarak 2 yıl garanti var olduğu gerçeğini seviyorum. sonuçları görmek için sabırsızlanıyorum !..."
- (Chicago, IL) AT çene, bacak ve bikini lazer epilasyon inceleme
"Kişi rahat beni koymak ile bir araya geldi ve (Ben de aynı soruyu sordum kaç kez olursa olsun) tüm sorularınızı yanıtladı. Gerekli taahhüt ve benim tedavileri şimdiye kadar büyük olduğu hakkında net oldu. Ben sadece üç tedaviler oldu yüzümü ve yakında benim ayakları üzerinde tedavi olacak. cevaplar ve yorumlar, sonuçlar üzerinde şimdiye kadar dayanır. "
- AG (Hazel Crest, IL) - lazer epilasyon inceleme

Massachusetts Lazer Epilasyon

"[Epilasyon kliniği] Braintree, MA, ihtiyaçlarına uygun ve çok nazik bir personel, başka bir istemci reschedule ve hemen beni almaya başardı vermedi iptal randevu vardı, ben son derece servis ve prosedürü ile memnun oldu. az ağrılı beklenen ve ben bu şirketin kullanmak için herkes tavsiye ederim. operatör, keyifli, güvenilir ve çok profesyonel olarak fiyat dik ama diğer şirketler ile karşılaştırılabilir ve hizmet kusursuz. "
- JL (Brockton, MA) - göğüs lazer epilasyon inceleme
"Ben sadece şimdiye kadar 4 tedavileri vardı. Çene alanında bazı gelişmeler görülmektedir, ancak üst dudak bölgesini çok değil. Belki çok yakında sadece zaman anlatacağım bekliyorum."
- LR (Worcester, MA) - yüz lazer epilasyon inceleme

Michigan Lazer Epilasyon

"Ben benim tedavi tamamlanmış, ancak 2 seans sonra tamamen sonuçtan memnunum. Ilk tedaviden sonra saç dökülmesi başladı ve saniye sonra, istenmeyen tüylerin yaklaşık% 40 kayıp var! Ben çok Lazer Tedavi Merkezi'ni tavsiye ederim Amerika tüm arkadaşlarıma ve Aile! "
- JG (Clio, MI) - üst dudak ve çene lazer epilasyon inceleme
"Ben sadece benim 4. tedavi geçirdim. Bu noktada, ben istiyorum sonuçları henüz görmedim var. Umarım her şey tedavi bitirdim zaman artıracaktır."
- LW (Comstock Park, MI) - yüz lazer epilasyon incelemesi

New Jersey Lazer Epilasyon Yorumlar

"Benim deneyimim, şimdiye kadar mükemmel olmuştur 3 tedavilerin toplam ödenmiş ve zaten 2 tedavi oldu. Ben büyük bir cilt ve saç daha az büyüme diffence görebilirsiniz. Definietly gereken herkes bu sağlayıcı tavsiye ederim cilt bakımı, lazer epilasyon vb fiyat çok uygun olduğunu seviyorum. "
- DH (Roselle, NJ) - lazer epilasyon inceleme

New Mexico Lazer Epilasyon Yorumlar

"Ben 6 seans epilasyon satın aldı. Sadece 3 tamamlanmış, ancak şimdiye kadar sonuç ile çok mutluyum. [Epilasyon danışmanı] harika Çok bilgilendirici ve bilgili. Tecrübeyle bir yeri vardır ve çok iyi taşır. bana tavır her zaman güvenli ve compfortable hissediyorum. Herkese bu tedavi tavsiye ederim ... "
- KS (Santa Fe, NM) - lazer epilasyon inceleme

New York Lazer Epilasyon Yorumlar

"[Epilasyon kliniği] White Plains personeli kesinlikle harika ben eski benim 2 yıl sadece bir danışma bekliyor oraya gittik. Fiili işlem yaptıktan sarılır. Izledim bile, sıcak, dostça, çok profesyonel ve benim 2 yaşındaki yaptım prosedürü varken! lazer epilasyon işlemi kendisi de çok iyi oldu. Hızlı Acı yok. Exceeded benim beklentilerimi kesinlikle takip dönecektir! "
- TG (Mount Vernon, NY) - lazer epilasyon inceleme
"Deneyim ince olmuştur. Ama üç tedavilerden sonra tedavi yaşıyorum alanlarında herhangi bir daha az saç büyüme görmüyorum."
- EM (New York, NY) - çene ve areola lazer epilasyon inceleme
"Tüm süreç çok keyifli ve bilgilendirici uzman, sabırlı ve çok bilgili. Bazı endişeler olmasına rağmen prosedür hakkında kolaylığı konulmuştur. Benim sorularını yanıtladı ne kadar memnun olduğunu çünkü o gün işlem vardı. benim hassas ciltler için endişeleniyordu ancak uzman söz vardı ve ben sonuçlardan çok mutlu oldu gibi işlemden sonra cildim tepki gösterdi. "
- SR (Yonkers, NY) - koltuk altı lazer epilasyon inceleme

Pennsylvania Lazer Epilasyon

"[Epilasyon kliniği] benim programı ile çalışma konusunda çok nazik ve benim kişisel gizlilik sorunları oldukça saygılı olmuştur. Çalışanlar çok yardımsever ve güler yüzlü olmuştur."
- CD (Bangor, PA) - Boyun ve yüz lazer epilasyon
"Ben ilk başta korktu, ama ben bunu biliyordu. Yüzüme epilasyon nasıl başa emin değildim ilk ziyaretiniz benim oturumları ile henüz bitmedi, bu yüzden eğer söyleyemem oldu Ben memnunum. saçlar yavaş yavaş gidiyorsunuz görüyorsunuz. Bu çalışırsa, yapılan diğer bazı prosedür alabilirsiniz. "
- (Pottstown, Pensilvanya) AW yüze lazer epilasyon inceleme
Fiyatlandırma habersiz olması nedeniyle "hizmet satın vermedi. Sağlanan takip hizmetleri ve deneyim sicili ile ilgili sağlanan ödeme planı için uygun değildi ama ben çok beğendik. Zorunda kalacak dönmek ve konsültasyon için talep edilen tedavi almak için benim para kazanmak. "
- DR (West Mifflin, Pensilvanya) - lazer epilasyon inceleme

Tennessee Lazer Epilasyon

"Her şey iyi gitti. Personel son derece yararlı ve profesyonel olduğunu ve bunu hakkında gerçekten sinir olduğu gibi, daha hoş bir deneyim." - AI (Lafayette, GA) - bikini haser epilasyon inceleme
"Tedavi her ziyarette hızlandırdı gibi hissettim ben hala düzgün kaldırılır sanmıyorum, her tedaviden sonra saç, fark daha iyi bir iş, her bir tedavi yeterli kaldırılmasını sağlamak için yapılabilir düşünüyorum."
- SP (Nashville, TN) - lazer epilasyon inceleme
"Tüm merkezinde bir araya geldi millet harika ... yaptık bir şey olduğunu sanmıyorum ama lazer epilasyon benim için çalışıyor hissetmiyorum. Tenimin koyu pigmentasyon olabilir ... kendimi hala haftada iki kez traş etmek veya tüy dökücü ürünler kullanmak zorunda bulabilirsiniz. Ben bunun için ödeme çünkü sonunda ve iki eğer görmek için, bu tedavi, biri ile devam etmiştir. Ben sadece hissetmiyorum için gidiyordu sonuç alacaksınız ... "
- BR (Russellville, KY) - lazer epilasyon inceleme
"Ben gerçekten kendi hizmetleri ile mutlu oldu. Müşterilerine nasıl davranacağını biliyorum geri dönmek isterim."
- BL (Horn Lake, MS) - üst dudak lazer epilasyon incelemesi

Texas Lazer Epilasyon

"Ben bazı sonuçlar görmek için bekliyorum ... 4 tedaviler almış ve tüm saç büyüme bir düşüş görmedim. Büyüme en azından küçük bir artış görmek için alması gereken ne kadar emin değilim."
- AJ (Vinç, TX) - yüz lazer epilasyon inceleme
"Afro-Amerikan olmak. [Epilasyon danışmanı] lazerler skarlanma konusunda çok tereddütlü tüm soruları cevaplama ve bana kalıcı epilasyon benim seçenekleri hakkında ilave bilgi veren çok yararlı oldu. Ben o gün hakkında hala rahatsız klinikte sol yüzüme lazer kullanımı (benim düğün için hazır alıyorum bu yana ...) ancak 3 saat içinde geri çağırdı ve bir sözleşme imzaladı. klinikte aldığınız hizmet ile daha mutlu olamazdı. Eğer ben tüm tekrar tekrar yapmak zorunda .... isterim. Ben bile benim diğer arkadaşlar da Afro-Amerikan tavsiye ettik. "
- RK (Helotes TX) - çene ve üst dudak lazer epilasyon incelemesi
"Merkezde personel mükemmel ve çok profesyonel. Onlar her zaman bana çok hoş ve benim program etrafında randevuları planlamak hissettirecek ... bacaklarımı silah altında kalıcı saç kaldırılması, ve bikini görmek için beklemek zorunda bir şey olacak olarak çalışıyorsa sadece 2 tedaviler var. "
- VA (Bahar, TX) - bacak, koltukaltı ve bikini bölgesi lazer epilasyon inceleme

Washington Lazer Epilasyon

"Çok hızlı alanlarda daha özenli ve çalışılan bölgeye krem ​​... ve" uyuşturma "Ben tedavi yapan kişi, bir çeşit uygulamak isteyen"
- NC (Seattle, WA) - bacak, bikini bölgesi ve koltuk altı lazer epilasyon inceleme
"Ben benim genel memnuniyet zor olduğunu değerlendirerek, 6 ziyaret tamamlanmış değil ... Ben çok böylece çok memnun."
- SE (Shoreline, WA) - yüz lazer epilasyon inceleme

Wisconsin Lazer Epilasyon

"[Bir epilasyon kliniği] tedavisi başka bir yere gitti. Kıllar kaldırılır ve aynı yerde tekrar büyüdü değildi. Çalışmaz yaptım ve 5 hafta ve sayım regrowth vardı."
- ER (Racine, WI) - lazer epilasyon inceleme
"Ben özellikle sevmiyorum tek şey, ilk kez konuştu ve birlikte rahat hissettim aynı kişi aynı kişi benim gelecekteki prosedürleri ile devam edecek olmasıdır ..."
- SF (Redgranite WI) - boyun ve çene lazer epilasyon inceleme

Lazer Epilasyon Kliniği bulma

Canlı olursa olsun, epilasyon hizmetleri tüm lisanslı, profesyonel estetisyenler ve dermatologlar tarafından yapılmaktadır önemlidir. Onlar başarılı lazer epilasyon ulaşmak için gerekli deneyim ve tıbbi lazer teknolojisine sahip olmalıdır.
Bir danışma Zamanlama ile yerel bir randevu , lazer epilasyon, profesyonel lazer epilasyon tedavisi almak için devam etmekte ve lazer epilasyon sorulara cevap almak için en iyi yoldur
Zaten lazer epilasyon tedavisi geçirmiş olan kişiler için, size davet bir inceleme sonrası , gelecekte epilasyon hastaların yararı için kendi deneyimleri .

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder